Mějte zdravou domácnost díky čistému vzduchu se stálou teplotou.

Moderní bydlení by mělo disponovat klimatizační jednotkou, která v létě bude dům příjemně chladit a v zimě vytápět. Ano, moderní klimatizace skutečně disponují touto dvojí funkcí. Již běžným standardem je u moderních klimatizací filtrace vzduchu, která čistí vzduch a zbavuje ho nežádoucích nečistot. Nejenže klimatizace vytváří příjemné prostředí, ale navíc přispívá i Vašemu zdraví.

HCE_cenik_CZE_FINAL2.indd

Jakou klimatizaci do domu vybrat?

Je třeba si ujasnit, kolik místností chcete klimatizovat. Pokud pouze jednu, je vhodné zvolit řešení single-split. Jedná se o systém, který se skládá z jedné vnější a jedné vnitřní jednotky, která je umístěna právě v klimatizované místnosti.

Pokud chceme klimatizovat místností více, je dobré volit systém multi-split, který se skládá z jedné vnější jednotky, která poté rozvádí vzduch do více (zpravidla 2-5) vnitřních jednotek, které jsou umístěny v klimatizovaných místnostech.

Dále se klimatizace dělí podle typu vnitří jednotky. Pro rodinné doby jsou zpravidla nejvhodnější a nejžádanější nástěnné klimatizace, které jsou cenově dostupné a jejich instalace je relativně snadná.

Pro naše instalace používáme pouze kvalitní značky klimatizací.