Mějte zdravou domácnost díky čistému vzduchu se stálou teplotou.

Moderní bydlení by mělo disponovat klimatizační jednotkou, která v létě bude dům příjemně chladit a v zimě vytápět. Ano, moderní klimatizace skutečně disponují touto dvojí funkcí. Již běžným standardem je u moderních klimatizací filtrace vzduchu, která čistí vzduch a zbavuje ho nežádoucích nečistot. Nejenže klimatizace vytváří příjemné prostředí, ale navíc přispívá i Vašemu zdraví.

HCE_cenik_CZE_FINAL2.indd

Jakou klimatizaci do domu vybrat?

Je třeba si ujasnit, kolik místností chcete klimatizovat. Pokud pouze jednu, je vhodné zvolit řešení single-split. Jedná se o systém, který se skládá z jedné vnější a jedné vnitřní jednotky, která je umístěna právě v klimatizované místnosti.

Pokud chceme klimatizovat místností více, je dobré volit systém multi-split, který se skládá z jedné vnější jednotky, která poté rozvádí vzduch do více (zpravidla 2-5) vnitřních jednotek, které jsou umístěny v klimatizovaných místnostech.

Dále se klimatizace dělí podle typu vnitří jednotky. Pro rodinné doby jsou zpravidla nejvhodnější a nejžádanější nástěnné klimatizace, které jsou cenově dostupné a jejich instalace je relativně snadná.

Pro naše instalace používáme pouze kvalitní značky klimatizací.

Splitové klimatizace

Single split systém se skládá z tiché vnitřní jednotky a jednotky venkovní. V našem sortimentu Vám nabízíme 5 typů nástěnných klimatizací s různými funkcemi. Nejen jejich výkonnost, ale i samotný design stojí za povšimnutí. Pojďte se přesvědčit!

Více

Multisplitové klimatizace

Multi split je kombinací venkovní jednotky s větším počtem vnitřních jednotek. Nevolíte si zde klimatizaci jen podle výkonu, ale především podle prostoru. Nabízíme Vám: nástěnné, kazetové, parapetní nebo mezistropní. Pojďte si zvolit tu správnou kombinaci!

Více