Zažívejte komfort ve Vašem bytě i v horkých letních dnech.

Čím dál častějším přáním našich klientů je instalace klimatizace do jejich bytů. Není se čemu divit. V horkých letních dnech se byt často stává rozpáleným betonovým vězením a klimatizace je jediným řešením tohoto problému. Každopádně klimatizační systémy přinášejí i další výhody jako je např. filtrace vzduchu, která zajišťuje zbavení nečistot a nežádoucích látek.

HCE_cenik_CZE_FINAL2.indd

Jaká je nejideálnější klimatizace do bytu?

Vždy záleží na velikosti bytu a na konstrukční řešení bytu. Zpravidla se však v bytech využívají nástěnné klimatizace, které jsou cenově nejdostupnější a jejich montáž je snadná.

Pokud plánujete klimatizovat pouze jednu místnost, nejspíše budete využívat systému single-split, který disponuje jednou venkovní a jednou vnitřní jednotkou, která je umístěna v klimatizované místnosti.

V případě, že budete chtít klimatizovat více místností a v každé z těchto místností mít samostatnou vnitřní klimatizační jednotku, nejspíše zvolíte systém multi-split, který se skládá z jedné vnější jednotky a několika (zpravidla 2-5) vnitřních jednotek.

Pro naše instalace používáme pouze kvalitní značky klimatizací.

Splitové klimatizace

Single split systém se skládá z tiché vnitřní jednotky a jednotky venkovní. V našem sortimentu Vám nabízíme 5 typů nástěnných klimatizací s různými funkcemi. Nejen jejich výkonnost, ale i samotný design stojí za povšimnutí. Pojďte se přesvědčit!

Více

Multisplitové klimatizace

Multi split je kombinací venkovní jednotky s větším počtem vnitřních jednotek. Nevolíte si zde klimatizaci jen podle výkonu, ale především podle prostoru. Nabízíme Vám: nástěnné, kazetové, parapetní nebo mezistropní. Pojďte si zvolit tu správnou kombinaci!

Více