Jsme specialisté na klimatizace. Nabízíme kompletní proces realizace klimatizací od konzultace, přes projekt a montáž, až po následný servis.

Rozdělení klimatizací dle druhů

Klasické, jednoduché klimatizace nesou označení single-split. Znamená to, že se klimatizace skládá z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky.

Druhým typem jsou klimatizace multi-split. Tento typ klimatizace má jednu venkovní jednotku, která je napojena na několik (zpravidla 2-5) vnitřních jednotek.

Druhy klimatizací dle typu vnitřní jednotky

HCE_cenik_CZE_FINAL2.indd

Nástěnné klimatizace mají vnitřní jednotku uzpůsobenou k připevnění na stěnu. Zpravidla bývá bílé barvy, aby nerušila vzhled místnosti. Pomocí dálkového ovladače se poté nastavuje inzentita proudění, teplota, sklon lamel a další nastavení.

podstrop

Jak již název napovídá, podstropní klimatizace jsou zkonstruovány tak, aby se umístili (zavěsili na strop) např. do rohu místnosti. Zabírají větší plochu, nejsou však vysoké, aby příliš nesnižovali výšku místnosti. Samozřejmě zůstávají zachovány všechny moderní funkce klimatizací

kazeta

Kazetové klimatizace se montují do stropních podhledů a jsou určeny především pro komerční objekty jako jsou kanceláře, restaurace, hotely a další společenské prostory. Tento typ klimatizace se na strop nezavěšuje, ale montuje se přímo do stropu, čili nenarušuje vzhled místnosti a působí zcela nenápadně.

HCE_cenik_CZE_FINAL2.indd

Parapetní klimatizace jsou ideální pro snadnou instalaci uvnitř místnosti. Mohou se umístit na zeď, zapustit do zdi nebo se mohou samostatně instalovat na podstavec. Tato klimatizace umí vypouštět i teplý vzduch směrem na podlahu, čímž zajišťuje tepelný komfort.

Pro naše instalace preferujeme kvalitní a léty ověřené značky.

Co od nás můžete očekávat

  • projektovou dokumentaci
  • dodávku a montáž chladicích a klimatizačních zařízení
  • dodávku a montáž tepelných čerpadel a vzduchotechniky
  • záruční i pozáruční servis
  • garanci dojezdových časů
  • revizi těsnosti zařízení
  • revizi protipožárních klapek ekologickou likvidaci