Mějte příjemné pracovní prostředí, které Vás bude stimulovat k lepším výkonům!

Klimatizace v kancelářích a administratitních budovách jsou dnes běžným standardem, který zpříjemňuje pracovní prostředí a tím i práci samotnou. Stálá teplota a čistý vzduch udržují všechny pracovníky v bdělosti a snižují riziko např. bolení hlavy. Moderní klimatizační systémy taktéž čístí vzduch a zbavují ho nečistot, pylů a dalších nechtěných látek.

komerce

Výběr klimatizace do kanceláře

Klimatizací existuje mnoho druhů. Každá se hodí pro jiné účely a pro jiné prostory. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám s výběrem rádi poradíme. Nicméně by se zejména u kanceláři dalo říci, že záleží především na velikosti klimatizovaného prostoru.

komerce-nastenne

Pro malé kanceláře jsou vhodné klasické nástěnné klimatizace, jenž jsou cenově přívětivé a jejich instalace je snadná.

kazeta

Pro větší objekty se obecně doporučují kazetové klimatizace. Zde je však potřeba zjistit, zdali objekt disponuje zvýšenými stropy, jelikož se klimatizace instalují přímo do stropu.

U velkých objektů je vždy třeba individuální konzultace a projekt. Zpravidla je navržen systém postavený na multi-split klimatizaci, která pomocí jedné venkovní jednotky pohání několik vnitřních jednotek.

Pro naše instalace používáme pouze kvalitní značky klimatizací.

Kazetové jednotky | Light commercial

Klimatizace do komerčních prostor. Vyfukování vzduchu v rozsahu celých 360° pomocí 8 vývody místo obvyklých 4 zajistí rovnoměrnou cirkulaci vzduchu do všech zákoutí a celého prostoru. Externí odtokový kanál vnitřní jednotky může dodávat vzduch do jiné místnosti. Vhodné pro klimatizování malých místností.

Zobrazit klimatizaci

Parapetní jednotky | Light commercial

Klimatizace pro komerční a technické prostory. Možnost volby mezi spodní nebo horní stranou vývodu vzduchu. Ideální řešení, které zajistí stabilní teplotu v místnosti i v případě problematické montáže. Kombinují ideální klimatizační funkce s velmi nízkou hlučností.

Zobrazit klimatizaci

Podstropní jednotky | Light commercial

Klimatizace pod stropem Vám do kancelářských či komerčních prostor vyfukuje pouze svěží a čerstvý vzduch připomínající jarní vánek, díky kterému se budete cítit vitálněji.

Zobrazit klimatizaci

Mezistropní jednotky | Light commercial

Klimatizace pro komerční prostory. Čerstvý vzduch je nabírán zadní nebo spodní stranou podle nastavení. Díky pokročilé technologi DC Inverter jsou tyto jednotky velmi efektivní i v extrémních přírodních podmínkách.

Zobrazit klimatizaci

Skříňové – sloupové jednotky | Light commercial

Klimatizace elegantním řešením připomíná moderní skříňku a snáze se tak stane mezi nábytkem nenápadná. Můžete si nastavit dobu zapnutí a vypnutí.

Zobrazit klimatizaci